Rynek pierwotny nieruchomości w Warszawie to bardzo wiele możliwości i opcji dla osób planujących zakup nowego mieszkania. Poniżej prezentujemy kilka ciekawych ofert zarówno tych popularnych, jak i bardziej oryginalnych, na które warto zwrócić uwagę.

1- Neovita

Przegląd ofert — Rynek Pierwotny Warszawa

Pierwszym i jednym z najlepszych przykładów obecnego stanu rynku pierwotnego w Warszawie jest inwestycja Neovita. Powstaje ona na Białołęce przy ul. Mochtyńskiej i docelowo w kilku budynkach będzie mieściła 210 mieszkań. Jest to uniwersalna bryła architektoniczna, która przez wiele lat będzie zachowywała swój urok. Atrakcyjna cena oraz rozkład mieszkań zapewnia osobom kupującym mieszkanie i wszystko, czego potrzebują — czyli odpowiednią lokalizację, jakościowe mieszkanie, balkony, tarasy i ogródki. Mieszkania ponadto da się dostosować np. wydzielając niezależne kuchnie w lokalach, które takiej nie mają.

2 - ZEN Garden

Przegląd ofert — Rynek Pierwotny Warszawa

Zen Garden to z kolei przykład wykorzystania wszystkich plusów rynku pierwotnego. Inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana jest obok ulicy Lazurowej na granicy Bemowa i Ożarowa Mazowieckiego. Teren ten jest w trakcie urbanizacji i rozwoju. Dzięki temu możemy liczyć na większy komfort mieszkania niż w centrum stolicy. W najbliższym czasie okolica domów jednorodzinnych i wielorodzinnych zyska status przedmieścia Warszawy. Oprócz komfortowego otoczenia mieszkania, w budynku znajdują się lokale typu studio oraz dwupokojowe w nowoczesnym stylu. Doskonałą alternatywą dla domów jednorodzinnych są mieszkania np. o powierzchni ok. 130 m2.

3 - Fabryka na Pradze

Przegląd ofert — Rynek Pierwotny Warszawa

Mieszkanie z rynku pierwotnego nie musi być typowym blokiem — choć najczęściej mamy do czynienia takimi ofertami. Jedną z ciekawych i oryginalniejszych propozycji jest mieszkanie w… Fabryce na Pradze! Z pewnością jest to oferta dla estetów chcących zamieszkać w oryginalnym miejscu. Budynek łączy w sobie funkcje mieszkalne i usługowe oraz ma po prostu swój niepowtarzalny charakter. Przedwojenna zabudowa fabryczna posiada w sobie mieszkania typu kawalerka oraz te nieco większe - jedno i dwupokojowe. Przewidziane są kolejne inwestycje pod kolejnymi numerami a nowoczesne lofty i soft-lofty z pewnością są niecodziennym pomysłem na nowe mieszkania.

Materiał przygotowany przy współpracy z Tabelaofert.pl - mieszkania na rynku pierwotnym w Warszawie.